Nowości Kontakt Ważne informacje Promocje Pliki do pobrania Regulamin Złap okazję Market narzędziowy Wypożyczalnia narzędzi HILTI
szukaj

Materiały budowlane

Narzędzia

Narzędzia ręczne

Hydraulika

Cena: rosnąco malejąco     Producent:

Agregaty prądotwórcze generatory

 

Promocja! Agregat prądotwórczy Generator 2300 W GRAPHITE 58G903

Agregat prądotwórczy Generator 2300 W GRAPHITE 58G903

Wysokiej klasy agregat prądotwórczy GRAPHITE o mocy znamionowej 2000 W, przeznaczony do zasilania różnego rodzaju urządzeń elektrycznych w miejscach bez dostępu do sieci. Maksymalny chwilowy (5 min) pobór mocy wynosi 2300 W. Generator zasilany jest wydajnym czterosuwowym silnikiem spalinowym na benzynę bezołowiową. Średnie zużycie paliwa przez silnik generatora wynosi 1.25l/h. Atutem urządzenia jest uzwojenie prądnicy w pełni wykonane z miedzi. Agregat prądotwórczy posiada system AVR efektywnie stabilizujący napięcie w gnieździe wyjściowym, a także zabezpieczenie nadmiarowo-prądowe. Dzięki zabezpieczeniom zarówno agregat jak i urządzenia korzystające z zasilania mają zapewnioną stałą ochronę przeciążeniową. Urządzenie posiada stelaż ochronny, zabezpieczający je przed uszkodzeniami mechanicznymi. Agregat wyposażono w 15 litrowy zbiornik paliwa ze wskaźnikiem poziomu oraz czujnik oleju. Istnieje możliwość ręcznego lub elektrycznego rozruchu maszyny. W zestawie z generatorem znajdują się: kluczyki do stacyjki, przewody do ładowania akumulatora z zaciskami, wkrętak i klucz do świec. Zgodność z europejskimi standardami zapewnia certyfikat CE.

Producent: GRAPHITE Gwarancja: 2 lata
Cena brutto: 1 289 zł
kup teraz więcej...

Agregat prądotwórczy KGE2500X

Agregat prądotwórczy  KGE2500X

Agregat do profesjonalnego użytku, Zespół silnika i generatora zamontowany na rurowej ramie poprzez amortyzatory antywibracyjne, Niezawodny, ekonomiczny.

Producent: KIPOR Gwarancja: 1 rok
Cena brutto: 1 400 zł
kup teraz więcej...
 

Promocja! Agregat prądotwórczy PGG700C3

Agregat prądotwórczy  PGG700C3

Agregat do profesjonalnego użytku na placach budów do zasilania elektronarzędzi, zgrzewarek itp., jak również do zasilania gospodarstw domowych.

Producent: KIPOR Gwarancja: 1 rok
Cena brutto: 3 100 zł
kup teraz więcej...

Promocja! Agregat prądotwórczy KGE6500X - KIPOR

Agregat prądotwórczy KGE6500X - KIPOR

en model agregatu nadaje się idealnie zarówno do zastosowań domowych, domowo-ogrodowych ale również potrzeb budowlanych. Ta trójfazowa jednostka napędza silnik benzynowy.

Producent: KIPOR Gwarancja: 1 rok
Cena brutto: 3 200 zł
kup teraz więcej...
 

Agregat prądotwórczy inwerterowy KIPOR IG3000 2.8 kW

Agregat prądotwórczy inwerterowy KIPOR IG3000 2.8 kW

Jedonocylindrowy silnik benzynowy, 4-suwowy, generujący moc o maksymalnej wartości 2.4kW. Generator jest całkowicie obudowany, zapłon elektroniczny.

Producent: KIPOR Gwarancja: 1 rok
Cena brutto: 4 807 zł
kup teraz więcej...
derwi.pl
© Market Narzędziowy - marketnarzedziowy.pl , zapraszamy na stronę: transport międzynarodowy - www.transport.repinski.pl