Nowości Kontakt Ważne informacje Promocje Pliki do pobrania Regulamin Złap okazję Market narzędziowy Wypożyczalnia narzędzi HILTI
szukaj

Materiały budowlane

Narzędzia

Narzędzia ręczne

Hydraulika

Regulamin

 

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO marketnarzedziowy.pl


Regulamin Sklepu Internetowego określa zasady składania zamówień oraz sprzedaży materiałów budowlanych, materiałów instalacyjnych oraz narzędzi za pośrednictwem Sklepu Internetowego pod adresem www.MarketNarzedziowy.pl.

WARUNKI OGÓLNE, WARUNKI ZAMAWIANIA I SPRZEDAŻY:

1. Właścicielem Sklepu Internetowego Zakład Robót Ogólnobudowlanych Stanisław Repiński
83-400 Kościerzyna ul. Fałata 10, Nip 591-000-26-65    

2. Zamówienia na produkty dostępne w sklepie można składać przez 24 godziny na dobę przez cały rok
a) za pośrednictwem strony www znajdującej się pod adresami: www.marketnarzedziowy.pl,
b Telefonicznie  0-58 680 25 25, 0-601 900 400  od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 17.00, w soboty w godz. 08:00-14:00
c) faksem: 58 680 87 49 całą dobę
d) poprzez e-mail –  biuro@marketnarzedziowy.pl – całą dobę

3. Zamówienia złożone w dni powszednie w godz. 08:00 – 17:00, w soboty w godz. 08:00-14:00, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.

4. Warunkiem koniecznym do realizacji zamówienia jest dokonanie rejestracji w systemie Sklepu Internetowego REPINSKI lub uzupełnienie wszystkich niezbędnych danych w formularzu zamówień.

5. Podanie numeru telefonu oraz adresu e-mail jest niezbędne do potwierdzenia przyjęcia i potwierdzenia realizacji zamówienia.

6. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 3 dni roboczych, nie będą realizowane. Każde zamówienie przyjęte do realizacji zostanie potwierdzone drogą elektroniczną.

7. Zamówienia potwierdzone do realizacji nie mogą być anulowane przez kupującego .

8. Zamówienia, co do których istnieją jakiekolwiek wątpliwości będą weryfikowane przez obsługę sklepu, zamówienie takie może zostać anulowane przez Sklep. Zamawiający zostanie poinformowany o tym fakcie.

9. Zamówiony towar będzie dostarczany przesyłką kurierską (firma Schenker, DHL), za pośrednictwem Poczty Polskiej, transportem własnym, lub też transportem zleconym osobom i podmiotom trzecim w zależności od miejsca wysłania, bądź odbioru towaru. Za opóźnienia wynikające z działania dostawców nie odpowiadamy.

10. Minimalna wartość zakupów w sklepie określa się na kwotę 500 zł brutto. Wartość minimalna może być jednak mniejsza w przypadku porozumienia pomiędzy właścicielem sklepu a Kupującym, co każdorazowo będzie uzgadniane w formie pisemnej.

11. Koszty dostarczenia:

- dla każdego towaru dostępnego w sklepie są określane indywidualnie w zależności od miejsca odbioru, zamawianego towaru, odległości dostawy, jak również ilości zamówionego towaru.

- koszt realizacji zamówień może pokryć właściciel sklepu, co zostanie określone przy sposobie odbioru towaru i zostanie potwierdzone pisemnie.

- Ze względu na złożony zakres towaru oferowanego przez sklep Właściciel sklepu określa sposób dostawy w możliwie dostępny sposób w porozumieniu z Kupującym co następnie zostanie potwierdzone pisemnie

- Opis towaru określa jego możliwe formy dostarczenia oraz koszt

12. Ceny w Sklepie Internetowym wyrażone są w złotych. W przypadku zakupu towaru na który wprowadzona jest błędna cena, przez obsługę sklepu bądź błąd serwera kupujący zostanie poinformowany o tym fakcie a zamówienie zostanie anulowane lub zweryfikowane.

13. Ze względu na prowadzenie równoczesnej sprzedaży przedmiotów ze sklepu w siedzibie w Kościerzynie przy ul. Przemysłowej 7 dopuszcza się możliwość wystąpienia braku w przedstawionym asortymencie. W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która wydłuża czas realizacji zamówienia.

14. Do każdego zakupu dołączony jest dowód zakupu (faktura VAT lub paragon fiskalny).

15. Zamówienia realizowane są tylko na terytorium Polski.

16. W przypadku wyboru sposobu płatności "przelew", towar jest wysyłany w momencie otrzymania środków pieniężnych na konto bankowe w wysokości 100% wartości zamówienia.

17. Wszelkie zwroty wysyłane na koszt Właściciela Sklepu  nie są przyjmowane, chyba że nastąpiły wcześniej inne ustalenia.

18. Zwroty należy wysłać bez kwoty pobraniowej. W innym przypadku właściciel sklepu  nie odbierze przesyłki.

19. W przypadku odstąpienia od umowy Klient jest zobowiązany do odesłania na własny koszt zakupionych Produktów w oryginalnym opakowaniu wraz z wypełnionym oświadczeniem i dołączonym oryginalnym dowodem zakupu (paragon fiskalny lub faktura VAT). Zwracany produkt nie może nosić śladów używania, być uszkodzony, dotyczy także opakowania.

20. Pieniądze za zwrócony Produkt Klient otrzyma przelewem na wskazany w oświadczeniu numer rachunku bankowego w przeciągu 7 dni roboczych od momentu otrzymania zwróconego Produktu. Koszty odesłania Produktu nie podlegają zwrotowi. W przypadku wpłaty zadatku na zamówiony towar i późniejszej rezygnacji z zakupu sklep w uzasadnionych przypadkach może zatrzymać wpłacony zadatek.

21. Złożenie zamówienia w sklepie internetowym jest prawnie wiążącą umową kupna-sprzedaży.

22. Właściciel sklepu zastrzega sobie możliwość braku dostępności określonego towaru, o czym klient zostanie poinformowany.

23. Użytkownik rejestrując się na sklepie internetowym wyraża zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od właściciela sklepu.

24. Sklep działa zgodnie z wymogami Ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Dostęp do tych danych mają tylko nieliczne uprawnione osoby. Zgromadzonych danych osobowych Sklep nie przekazuje, nie sprzedaje i nie użycza innym podmiotom. Wszyscy Klienci mają dostęp do swoich danych - mogą je weryfikować, modyfikować i usuwać.

25. Wszystkie produkty oferowane w sklepie są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek.

26.Zawartość Sklepu internetowego nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego art. 543. Wszelkie informacje na temat sprzętu w ofercie Sklepu są zgodne z danymi katalogowymi producentów. Sklep zastrzega sobie prawo do ewentualnych błędów.

27. W sprawach nie uregulowanych powyższym dokumentem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.

GWARANCJA:

1. Produkty posiadają gwarancję producenta lub importera, obowiązującą na terenie Polski. Czas gwarancji każdego produktu widnieje w jego opisie na stronach sklepu. Szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. oraz na życzenie mogą zostać wysłane przed zakupem pocztą elektroniczną. Większość produktów posiada gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Dokładne adresy punktów serwisowych znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów.

WARUNKI REKLAMACJI :

1. Podstawą przyjęcia reklamacji jest dowód zakupu towaru (paragon fiskalny lub faktura VAT).
Na wszystkie reklamowane produkty z tytułu niezgodności towaru z umową zakupione w naszym sklepie przyznawana jest 24 miesięczna odpowiedzialność sprzedawcy.

2. Koszt przesyłki reklamowanego towaru pokrywa kupujący.

3. Reklamacja zostanie rozpatrzona i odesłana w ciągu 14 dni od daty dostarczenia uszkodzonego towaru pod adres firmy: Market Narzędziowy ul. Przemysłowa 7, 83-400 Kościerzyna.

4. Różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera Klienta (kolor, proporcje itp.) nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru.

5. Dane dotyczące przelewu bankowego na konto:

Nazwa banku: Bank Millennium

Zakład Robót Ogólnobudowlanych Stanisław Repiński
83-400 Kościerzyna ul. Fałata 10, Nip 591-000-26-65    

Numer konta: 87 1160 2202 0000 0000 6192 7627

SPOSOBY DOSTAWY :
- Odbiór osobisty (83-400 Kościerzyna ul. Przemysłowa 7)
- Odbiór osobisty w oddziale hurtowni forma płatności – przedpłata szczegóły w opisie towaru
- Dostawa kurierska forma płatności – przedpłata/pobranie
- Przesyłka pocztowa forma płatności – przedpłata/pobranie
- Dostawa transportem własnym – przedpłata/zapłata przy odbiorze
- Dostawa transportem obcym z magazynu producenta – przedpłata

derwi.pl
© Market Narzędziowy - marketnarzedziowy.pl , zapraszamy na stronę: transport międzynarodowy - www.transport.repinski.pl